HAKKIMIZDA

Hayaliniz İşimizdir

Muğla, Bodrum merkezli BM Tan Mühendislik, sektörde yola çıktığı 2008 yılından bugüne müşteri memnuniyetini temel alan yaklaşımından ödün vermeden, profesyonel bilgi ve teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmaktadır.

2008’de Harita mühendisi Mert Tan tarafından, harita hizmetleri veren bir şahıs firması olarak kurulan BM Tan Mühendislik, 2017 yılında İnşaat mühendisi Begüm Gülteş Tan’ın katılımıyla şirketleşerek, Harita ve İnşaat mühendisliği alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.

BM Tan Mühendislik, sahip olduğu imkânların verdiği güçle tüm haritacılık işleri, tadilat, tamirat, müteahhitlik, proje, kaba, ince inşaat işlerinin yanı sıra danışmanlık ve gayrimenkul değerleme alanlarında da hizmet vermektedir.

BM Tan Mühendislik, sektörde on yılı aşan tecrübenin sağladığı saygınlık ve güvenle faaliyetlerini sürdürmektedir.

MÜSKEBİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO.67 BODRUM ‐ MUĞLA

TECRÜBE

2008 yılından bu yana sektörde yer almanın verdiği güçle tüm harita ve inşaat işlerinizde size uygun çözümler üretmek için yanınızdayız. Tecrübemizi profesyonel bakış açımızla harmanlayarak dünya standartlarında projeler üretiyoruz.

Müşteri memnuniyetini temel alan, çözüm odaklı yaklaşımımızla bölgede sektörün lider firmasıyız. Mottomuz, ‘‘Hayaliniz İşimizdir.’’

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Üretimde Sürdürülebilir Kalite
  • Yeni Teknolojiler
  • Tescil Edilmiş Ürünler
  • Çevreye Duyarlılık
  • Sektörde Sürdürülebilir Liderlik

TAMAMLANAN İŞLER HAKKINDA

BM Tan Mühendislik olarak, başlangıç noktamız olan haritacılık işlerinin yanı sıra bugüne kadar çok sayıda konut, iş yeri, otel tadilat ve müteahhitlik işini başarıyla tamamladık.

Ayrıca, tamamlamış ve halen yürütmekte olduğumuz kaba ve ince inşaat, altyapı işleri, proje yürütücülüğü, danışmanlık, sıfırdan mimari projelendirme, belediye ruhsat takip ve iskân işlerinize de ‘‘Hayaliniz işimizdir.’’ mottosuyla çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Menü